Covid-19 i merr jetën biznesmenit të njohur nga Drenasi

Periskopi.com Lajme

Biznesmeni i njohur në Drenas, Semedin Dugolli ka vdekur sot në mengjes.Ai ishte infektuar me virusin Covid-19 por nuk arriti që ta mund atë, shkruan DrenicaOnline.

Pronari i “Mobilerisë Idrizi” nga Pjetërshica e Shtimes ishte i afërt me banorët e Drenasit dhe njeri me shumë respekt në zonë.

Të afërm, miq dhe familjarë kanë shprehur ngushëllime për vdekjen e tij.

Shpërndaje në: