Cristiano Ronaldo fut absolutisht në ekstazë ‘Old Trafford’: Kompleton përmbysjen e madhe

Periskopi.com Sporti

Manchester United ka realizuar edhe golin e tretë duke arritur përmbysjen e madhe kundër Atalantas, derisa tash po avancon 3-2.

Luke Shaë krosoi në zonë, me Ronaldon që kërceu më së larti dhe qëlloi cakun në minutën e 81-të.

Shikoni golin. /Periskopi.com/

Streamwo – Simple video hosting & sharing