Crystal Palace ngushton kundër Liverpoolit, shënon Edouard

Periskopi.com Sporti

Crystal Palace ka shënuar dhe ka ngushtuar disavantazhin kundër Liverpoolit në 2-1.

Ishte një gol i bukur ekipor. Shikoni më poshtë. /Periskopi.com/

VIDEO