Çudia e mbrëmjes: Morata do të shënonte hat-trick, por i anulohen tre gola

Periskopi.com Sporti

Juventus ka arritur të rikthehet mjaft mirë në pjesën e dytë, duke shënuar kundër Barcelonës por goli u anulua pas shikimit të VAR-it.

Golin e shënoi Morata, e i cili ishte në pozitë jashtë lojë, megjithatë për t’u cuditur është fakti se Morata në ndeshjen e sontme shënoi tre herë dhe iu anulohuan tre gola.

Kujtojmë se. Barcelona kishte kaluar në epërsi me golin briliant të Dembeles. /Periskopi

 

Shpërndaje në: