Dalin detaje tjera nga vrasja në Pejë, Ademaj e Kadrijaj u dërguan në spital pa shenja jete

Periskopi.com Lajme

Dy persona janë vrarë sonte në Pejë.

IndeksOnline ka raportuar se viktimat Asrtit Ademaj dhe Blerand Kadriaj janë dërguar pa shenja jete në Spitalin e Pejës.

Kandidati për kryetar të Pejës nga PDK, Astrit Ademaj dhe ish-kandidati nga po kjo parti për kryetar të Deçanit, Blerand Kadriaj kanë mbetur të vrarë në orët e pasdites.

Shpërndaje në: