Dardan Molliqaj ka një porosi: Dashamirë bënu gati për gëzim e dashakëqijtë për mërzi

Periskopi.com Lajme

Deputeti i PSD-së, Dardan Molliqaj në një intervistë të dhënë për “Rubikon” të KTV-së, ka thënë se PSD në zgjedhjet e ardhshme do të ketë 12 deputetë.

Molliqaj madje ka thënë se sipas sondazheve të fundit del se njerëzit kanë bindje që PSD është subjekt që mund të marrë përgjegjësi politike dhe është faktor politik.

Ai madje pati një porosi.

“Dashamirët të bëhen gati se do të bëhet mirë e dashakëqijtë të bëhen gati për mërzi sepse PSD po rritet”, ka thënë Molliqaj, raporton Periskopi. /Periskopi

Shpërndaje në: