“Dardanët” janë gati – Dalin për nxehje para takimit me Iralndën e Veriut

“Dardanët” janë gati – Dalin për nxehje para takimit me Iralndën e Veriut

Për pak minuta pritet të fillojë takimi ndërmjet Irlandës së Veriut dhe Kosovës, duel ky në kuadër të rundit të pestë të Ligës së Kombëve.

Tani gjithçka duket se është gati në stadiumin  Belfast të Irlandës së Veriut, shkruan Periskopi.

Edhe lojtarët tanë tashmë kanë dal për nxehje para këtij takim të rëndësishëm.

Të shohim se si do të jetë rezultati në fund.

VIDEO

Shpërndaje në: