Daut Haradinaj: Agim Ramadani, ndër burrat më të mëdhenj të kombit

Daut Haradinaj: Agim Ramadani, ndër burrat më të mëdhenj të kombit

Deputeti nga radhët e AAK-së Daut Haradinaj ka kujtuar veprën e heroit, Agim Ramadani në 17 vjetorin e rënies së tij.

“S’ka se si mos të jetë njëri ndër burrat më të mëdhenj të kombit, Agim Ramadani. Ai me jetën dhe veprën e tij na bënë krenarë të gjithëve. Lavdi e përjetshme!” ka shkruar Haradinaj në llogarinë e tij në Facebook

 

 

Shpërndaje në: