David Silva merr ofertë marramendëse nga një klub saudit

David Silva merr ofertë marramendëse nga një klub saudit

David Silva thuhet se ka pranuar një ofertë marramendëse nga një klub i Arabisë Saudite për t’u transferuar gjatë verës.

Por, sipas rapotimive nga mediat në Spanjë thuhet se Silva po ndihet mirë dhe se ai është i lumtur te skuadra e Real Sociedadit, shkruan Periskopi.

Dyshime ka se ish-shefi ekzekutiv i Man Cityt që është udhëheqës i Pro Ligës saudite të ketë vendosur për një ofertë për të.

Shpërndaje në: