De Boer flet pas shkarkimit

De Boer flet pas shkarkimit

Holandezi ndihet keq për këtë shkarkim dhe falënderon tifozët që i dhanë mbështetje për aq kohë sa drejtoi klubin zikaltër.

“Shumë keq që përfundoi kësi soji. Për të kryer këtë projekt nevojitet më shumë kohë. Dua të falënderoj të gjithë tifozët për mbështetjen që më kanë dhënë përgjatë këtyre muajve”, ka thënë De Boer. /Periskopi.com

Shpërndaje në: