De Bruyne tjetër nivel – Shënon edhe golin e katër personal ndaj Wolvesit

Periskopi.com Sporti

Vjen goli i pestë në takimin ndërmjet Wolves dhe Manchester Cityt, duel ky në kuadër të xhiros së 33’të në Premierligë.

Golin e katër për klubin e Man Cityt e ka shënuar përsëri De Bruyne në minutën e 60’të të takimit, duke realizuar kështu golin e katër personal në këtë ndeshje, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit është 1:4.

VIDEO