De Jong zhbllokon sfidën, Barca në epërsi

Periskopi.com Sporti

Është zhbllokuar sfida mes Villarreal dhe Barcelona.

Mesfushori holandez, Frenkie de Jong, ka shënuar golin e epërsisë së Barcelonës, shkruan Periskopi.

Goli i holandezit erdhi në minutën e 48′, pas një goditje të Memphis Depay të devijuar nga portieri drejt Frenkie.

VAR rishikoi situatën por vendosi për gol të rregullt. Shikoni golin KËTU. /Periskopi/