Del video: Ja e vërteta rreth ngjarjes ku u tha se Ramiz Lladrovci ‘sulmoi’ një oponent

Periskopi.com Lajme

Subjekti politik “Demokratët për Drenasin”,  kanë publikuar videon ku akuzuan  Ramiz Lladrovcin se sulmoi antarin e shtabit zgjedhor të Demokratëve për Drenasin, Fatmir Dugolli.

Para se të publikohej videoja, Lladrovci ka reaguar ndaj kësaj akuze ku ka thënë se vetëm janë përshëndetur me njëri-tjetrin dhe është larguar.

Më poshtë keni videon dhe reagimin e subjektit politik “Demokratët për Drenasin”: