Del video kur notarja humb vetëdijen dhe fundoset në pishinë – Reagimi i publikut ishte i dhimbshëm

Periskopi.com Sporti

Dy herë kampionia olimpike e notit Anita Alvarez për pak sa nuk u mbyt pasi humbi vetëdijen teksa performonte në Kampionatin Botëror në Budapest të Hungarisë.

Ajo gjatë kohës që po përformonte, humbi vetëdijne si shkak i strasit të lartë dhe filloi të fundosej, shkruan Periskopi.

Por, me të parë situatën, publikur reaguan duke bërë me gisht në drejtim të saj që diçka nuk po shkonte si duhet.

Me të parë atë situatë trajnerja e saj dhe një djalë aty kërcyen në ujë për ta shpëtuar atë.

Alvarez aktualisht është mirë më shendet, por që nuk mund ta vazhdojë garimin e saj.

VIDEO