Del video kur Ronaldo gjakoset në ndeshjen ndaj Çekisë

Del video kur Ronaldo gjakoset në ndeshjen ndaj Çekisë

Është duke u zhvilluar takimi ndërmjet Çekisë dhe Portugalisë, duel ky në kuadër të rundit të pestë në Ligën e Kombeve.

Ronaldo ka pësuar një lëndim të rëndë në një duel me porterin kundërshtar, shkruan Periskopi.

Por portugezi përsëri vazhdoi lojën.

Shikoni videon:

VIDEO

Shpërndaje në: