Del video – Ronaldon nuk e keni parë asnjëherë në këtë gjendje

Periskopi.com Sporti

Cristiano Ronaldo vërtetë nuk po ndihet i plotësuar te skuadra e tij, Man United kur dikur ishte fillimi i një karriere plotë me tituj.

Në humbjen e thellë ndaj Brentfordit prej 4:0 kamerat kanë kapur momentin kur Ronaldo ndihet nervoz dhe i paknaqur me ekipin e tij, shkruan Periskopi.

Ronaldo gati sa nuk qan dhe bën veprimin dëshpërues me duar.

Ky moment u bë viral në rrjete sociale dhe Man United duhet të vendos për fatin e tij.

Shikoni momentin në video:

VIDEO