‘Delicious’ quhet kënga e re nga Butrinti dhe Eleni Foureira

‘Delicious’ quhet kënga e re nga Butrinti dhe Eleni Foureira
Është publikuar bashkëpunimi i Butrint Imerit dhe Eleni Foureira.
 Kënga quhet ‘Delicious’, dhe është punuar nga Florent Boshnjaku. Butrinti ka arritur që shumë shpejt të ketë suksese në tregun muzikor shqiptar, ndërsa Eleni është këngëtare shqiptare e famshme në Greqi. Ky kombinim i tillë sigurisht se do të nxirrte një këngë të kompletuar si kjo./lajmi.net.

Shpërndaje në: