Demi Rose tërbon fansat me paraqitjen e fundit, zbulon pothuajse komplet gjoksin

Periskopi.com Showbiz

Demi Rose i ka provokuar edhe njëherë keq ndjekësit.

Demi Rose edhe këtë herë u shfaq e ‘nxehtë’ dhe provokuese.

Britanezja e njohur për imazhet e saj shumë joshëse u sjell ndjekësve foton në të cilën pothuajse ka zbuluar gjithçka.

Demi Rose në Instagram ka ngritur temperaturat pasi në foton e postuar tregonte shumë gjoksin.

Ajo shihet e zhveshur totalisht në pjesën e sipërme përveç disa detajeve, kurse në pjesë e poshtme ajo kishte të veshura të brendshme plot shkëlqim.

Demi momentalisht ndodhet me pushime në Ibiza, e shoqëruar nga plot bukuroshe dhe duket se po e shijon atë maksimalisht.

View this post on Instagram

Heaven on Earth✨ @lolo_creativ

A post shared by Demi 🌹 (@demirose) on

Shpërndaje në: