Deputeti i VV-së shkoi në zyre te ministres për kthimin e bllokut B2: Përgatitëm hallvë, gëzim është more

Periskopi.com Lajme

Dimal Basha i Vetëvendosjes, thotë se ka shkuar te ministrja e Ekonomisë dhe kanë përgatitur havëll për rikthimin e bllokut B në punë.

“Ju po bëni hajgare me bllokun B, po unë kam shku te ministrja për përhajër, havëll kemi bo, gëzim more është”, ka thënë Basha, përcjell Periskopi.

“Ju po mendoni që zoti Kurti e ka shtypë ni pullë aty dhe e ka ndalë rrymën, jo rryma është si pasojë e qeverisjes tuaj të kaluar”, ka thënë Basha./Periskopi