Deputeti Labi publikon këngën e re, ja sa i përshtatet situatës me Behgjet Pacollin (Video)

Periskopi.com Lajme

Këngëtari dhe deputeti Labinot Tahiri, ka publikuar një projekt të ri muzikor.

Ai ka publikuar këngën me titull “Bumerang” të realizuar edhe me videoklip.

Ja teksti i këngës, për të cilën, ne nuk po paragjykojmë, vetëm po hamendësojmë se sa i përshtatet situatës së tij me ish-shefin Behgjet Pacolli.

Shpërndaje në: