A dështoi projekti i ri i Elvana Gjatës?

Periskopi.com Showbiz

Elvana Gjata tash e një kohë publikoi këngën e saj të re “Forever is Over” këngë kjo me të cilen synonte tregun botrorë.

Por, kjo këngë nuk rezultoi të ishte shumë e suksesshme siq pritej.

Pas nje muaj lansim në Youtube, ajo nuk ka marrë as 3 milionë klikime dhe kjo ndoshta tregon se kënga nuk e kishte suksesin të cilin e dëshironte këngëtarja shqiptare. /Periskopi/