Destabilizohet moti, pamje nga stuhia e fuqishme në Prishtinë

Destabilizohet moti, pamje nga stuhia e fuqishme në Prishtinë

Një stuhi e fuqishme ka përfshirë disa rajone të Kosovës.

Aktualisht erë e fuqishme dhe reshje të dendura shiu ka edhe në kryeqytetin e Kosovës, Prishtinë.

Meteorologët kishin parashikuar edhe më herët për mundësinë e destabilizimit të shpejtë të motit.

 

 

Shpërndaje në: