Detaje nga rrahja në Gjilan

Periskopi.com Lajme

Një rrahje në mes disa të rinjëve ka ndodhur sonte në një lokal në Gjilan, raporton Periskopi.

Në një video që po qarkullon në rrjetet sociale,  shihet se  disa të rinjëve janë gjuajtur edhe me karrige, arsyeja e kësaj rrahje ende është e panjohur.

Burimet e Periskopit brenda policisë kanë thënë se kjo rrahje ka ndodhur mbrëmë, dhe se rasti nuk është lajmëruar në polici.

”Rasti ka ndodhur mbrëmë, dhe rasti nuk është lajmëruar në polici. Informacionet rreth këtij incident i kemi marrur nga jashtë dhe kemi filluar hetimet”, ka thënë ky burim për Periskopin.

Shpërndaje në: