Detaje rreth ngjarjes tragjike në Lipjan, ku u vra një person dhe u plagosen pesë të tjerë

Periskopi.com Lajme

Si pasojë e një përleshje në Hallaq i Madh të Lipjanit, një person ka vdekur dhe pesë persona të tjerë kanë marrë lëndime trupore.

Dyshohet se të përfshira janë dy familje nga fshati Ribar i Madh.

Me rastin në fjalë po merren organet e hetuesisë, derisa vdekja e një personi është konstatuar nga ekipi mjekësor i QKUK-së.

Shpërndaje në: