Detaje të reja për yllin e Premierligës që dyshohet për përdhunim: Ai do grumbullohej me Kombëtaren e tij për Botëror

Periskopi.com Sporti

Një lojtar i Premier League është arrestuar pak orë më parë.

Policia e Londrës veriore ka arrestuar një person në të 20-at e hershme, bëjnë të ditur mediat angleze, shkruan Periskopi.

Personi në fjalë është futbollist dhe aktivizohet në Premier League.

Madje sipas një artikulli në gazetat angleze, thuhet se lojtari i cili i takon të 30-tave, ishte gati të grumbullohej edhe me kombëtaren e tij për botërorin e Kahtarit.