Dhurata dora dhe Capital T publikojnë këngën e tyre

Dhurata dora dhe Capital T publikojnë këngën e tyre

Dhurata Dora dhe Capital T kanë publikuar këngën e tyre ‘Bongo’. Kënga është punuar nga Mixey. Tekstin e ka shkruar vetë Capital T.

Shpërndaje në: