Digjet një lokal në Prishtinë

Digjet një lokal në Prishtinë

Një lokal është përfshirë nga zjarri dje në rrugën “Xhavit Hoxha”, në Prishtinë.

Njësiti i zjarrfikësve ka dalur në vendin e ngjarjes dhe ka shuar zjarrin. Përveç dëmeve materiale nuk raportohet për lëndime në njerëz, rasti vazhdon të hetohet.

Shpërndaje në: