Dikur ishin të dashur, tani Dua Lipa me Isaac Carew vallëzojnë me këngën e Ledrit

Periskopi.com Showbiz

Koncerti i Dua Lipës është ngjarja më e përfolur këto ditë.

Këngëtarja do të performojë sonte (e premte) në parkun e Gërmisë, e bashkë me të edhe shumë artistë të tjerë, shkruan lajmi.net.

Mbrëmë, Dua me të dashurin, Isaac Carew, familjarët dhe anëtarët e tjerë të ekipit janë argëtuar me këngë shqipe.

Në mesin e këngëve me të cilat vallëzuan ata ishte edhe ajo e Ledri Vulës, i cili njihet si ish i dashuri i Duas.

 

 

Shpërndaje në: