Dikush e thotë emrin e Agim Bahtirit n’Kuvend: Shihni reagimin e Konjufcës

Periskopi.com Lajme

Derisa Kuvendi po vazhdon seancën, në një moment janë dëgjuar deputetë nga LDK, duket të ketë qenë deputeti Armend Zemaj që përmendi emrin e Agim Bahtirit.

(Foto: reagimi i kryeparlamentarit Konjufca në atë moment) 

Kujtojmë se me mbi 20 pika të rendit të ditës, Kuvendi i Kosovës po mban seanca sot.

Replikat më të ashpra në Kuvend, kanë qenë mes deputetit Ramush Haradinaj dhe kryeministrit Albin Kurti për gazin amerikan dhe për aksionet në veri./Periskopi