Dikush e votoi Erdoganin për president të SHBA-së (Foto)

Dikush e votoi Erdoganin për president të SHBA-së (Foto)

Nuk dihet se kush ka qenë votuesi kreativ që e ka shtuar Erdoganin si opsion për kandidat, mirëpo fotografia po qarkullon në rrjete sociale dhe njerëzit po argëtohen me të. /Periskopi/

vot

Shpërndaje në: