Distria Krasniqi siguron medaljen e argjendtë, kërkon të artën në Tbilisi

Distria Krasniqi siguron medaljen e argjendtë, kërkon të artën në Tbilisi

Distria Krasniqi e ka siguruar kalimin në finalen e madhe të Grand Slamit të Tbilisit.

Super xhudistja kosovare triumfoi ndaj xhudistes gjermane, Mascha Ballhaus.

Ishte kjo një tjetër luftë fantastike nga Krasniqi, duke siguruar medaljen e argjendtë dhe në kërkim të asaj të artë.

Shpërndaje në: