DJ Geek nuk përmbahet, shikojeni çfarë i bën Dafinës në plazh

Periskopi.com Showbiz

Dafina filmoi DJ Geek në plazh teksa nuk përmbahej pranë saj.

Pas suksesit me këngët që i lansoi kohën e fundit, Dafina Zeqiri ka udhëtuar për pushime, shkruan lajmi.net.

Ajo dhe partneri i saj, DJ Geek, kanë zgjedhur që t’i kalojnë disa ditë të mira pushimi në një resort në Turqi.

Nga atje, çifti kanë sjellë pamjet e para për ndjekësit në rrjete sociale, duke treguar se po relaksohen në maksimum.

Mëngjesin e sotëm, Dafina e nisi me një video nga plazhi, ku shihej duke marrë rreze dielli, por në një moment i afrohet DJ Geek dhe e ‘kafshon’ në të pasme.

Ndryshe, tri projektet e fundit të Dafina Zeqirit rezultuan shumë të suksesshme dhe janë ndër këngët më të dëgjuara të momentit.

“Pa ty”, titullohet balada e fundit e Dafinës në bashkëpunim me Cricket dhe Mumën.

 

Shpërndaje në: