Dj PM e Dagz janë të eliminuarit, por ”vëllai i madh’ bën surprizën e papritur

Periskopi.com Showbiz

Të gjithë banorët kanë qenë të nominuar këtë javë, përveç Ilirit dhe Meridianit.

Gjatë gjithë javës, banorët janë votuar nga publiku.

Sikur edhe shumë nga ish-banorët që janë eliminuar sonte iu bashkangjitet edhe një prej tyre.

Moderatorja, Arbana Osmani zbuloi nga zarfi se  dj PM dhe Dagz jane eliminuar sonte, por që njeri do kthehet sërish në shtëpi, per çka është hapur televotimi.

Kujtojmë se, javën e kaluar u eliminua Sabiani.