Djali i Messit i pabesueshëm – Shikoni se si nuk i ndahet topi nga këmba

Periskopi.com Sporti

Djali i Messit si duket ka trasheguar shumë nga babai i tij që tani është lojtari më i mirë në botë.

Mateo Messi i cili po stërvitet me fëmijët e tjerë po tregon paraqitje fantastike, shkruan Periskopi.

Madje nga një video që është publikuar shihet djali i Messit që kalon gjithë skuadrën dhe shënon gol të magjishëm.

A do të kemi një Leo tjetër në epokën e futbollit modern? Mbetet të shihet në vazhdim.

VIDEO