Djali i Vjosa Berishës me dedikim prekës pasi i vdiq nëna: Deri në përqafimet tona të ardhshme, të dua pafundësisht

Periskopi.com Showbiz

Producentja e njohur kosovare, Vjosa Berisha, dje ka humbur betejën me kancerin. Ajo, ka luftuar për dy vite me këtë sëmundje.

Pas ndarjes nga jeta të regjisores kosovare shumë fytyra të politikës, artit shprehen ngushëllime, shkruan Periskopi.

Djali i vetëm i Vjosa dhe Fatos Berishes, Leka sot ka reaguar përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook.

“deri n’përqafimet tona të ardhshme të dua pafundësisht, përjetësisht e përtej, Ota”, ishin fjalët e djalit të saj të bashkangjitura me disa fotografi./PERISKOPI

Postimi i tij i plotë: