“Do ta shprehësh nëse ke pëlqim për Jorin”/Kristi: S’ka shans

“Do ta shprehësh nëse ke pëlqim për Jorin”/Kristi: S’ka shans

Olta ka pyetur Kristin nëse ka pëlqim për Jorin.

Kristi u shpreh që nuk ka asnjë pëlqim për të dhe se e ndjen të shkëputur veten nga interesat romantikë.

Ai shtoi se nuk është ambjenti i duhur për të ndërtuar diçka brenda shtëpisë.

 

Shpërndaje në:
TË NGJASHME
Licencohet Federata Aeronautike e Kosovës

Federata Aeronautike e Kosovës ka njoftuar dje se e ka fituar licencimin në bazë të…

Ambasadori francezër tregon për përfshirjen e Presidentit Macron në dialogun Kosovë-Serbi

Ambasadori i Francës Olivier Guerot, dje ka folur për zhvillimet e fundit politike në vendin…

Nënkryetari i Federatës së Mësuesve të Illinois viziton Kosovën

Sot në Kosovë do të qëndrojë për vizitë nënkryetari i Federatës së Mësuesve të shtetit…

Pep Guardiuola: “Po shkojmë në Stamboll për të përmbushur një ëndërr”

Trajneri i Manchester City, Pep Guardiola, këtë të martë theksoi humbjen (0-1) në finalen e…

Ish-drejtori i Policisë: Qeveria po gënjen me shtesat e zyrtarëve policorë, po jep premtime boshe

Mbi 80 mijë punonjësve të sektorit publik u janë ekzekutuar pagat në fillim të muajit.…

Kuvendi mblidhet sot, shqyrtojnë pikat e papërfunduara nga disa seanca paraprake

Kuvendi do t’i vazhdojë punimet nga seancat plenare të mbajtura më 23 shkurt dhe 3…

Krasniqi: Ditën që dëgjojmë fjalën ‘sanksion’ nga SHBA, do të jetë ditë ogurzezë për Kosovën

Kreu i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Memli Krasniqi s tregoi përshtypjet e tij pas…

Parashikimi i motit për sot

Sot mbi vendin tonë pritet të mbajë mot me vransira njofton Prishtina Weather raporton Gazeta…