Dokumentari për Dianën, rrëfehen të dy djemtë e saj për herë të parë (Video)

Dokumentari për Dianën, rrëfehen të dy djemtë e saj për herë të parë (Video)

Princi William dhe Princi Harry do të flasin për herë të parë për nënën e tyre Princeshën Diana në prag të 20 vjetorit të vdekjes së saj tragjike, në një dokumentarë të realizuar nga ITV i Britanisë së Madhe, raporton DailyMail, transmeton Periskopi.

Dokumentari që do të shfaqet në fund të këtij muaji do të pasqyron lidhjen e të dy princërve me nënën e tyre.

Duke folur për filmin dokumentarë, Princ Harry tha “Kjo është hera e parë që ne të dy si vëllezër jemi duke folë për nënën tonë se si ka qenë ajo në të vërtetë si nënë”./Periskopi/

Shpërndaje në: