Don Xhon ia “merr” femrën Feros

Periskopi.com Showbiz

Një faqe e fansave te reperit Don Xhoni ka publikuar një fotografi ku shihet ai i përqafuar me të dashurën e reperit Fero, Arbenita Ismajlin.

Fotoja është postuar në një faqe të fansave të Don Xhonit ku poshtë saj shkruan: “Edhe femrën unë ta marrë, e kom fanse”.

Aty i janë etiketuar emrat e Don Xhonit dhe të dashurës se së Feros.

E kjo e fundit nuk ka hezituar t’i përgjigjet me koment duke ia cuar vetëm një emoji “🤢”.

Pritet që edhe Fero t’i reagojë reperit pas zhvillimeve të fundit në botën e Show Bizit, edhe pse foto mund të jetë edhe montazh.

Ndryshe Don Xhon bëri bum në bashkëpunimin e tij me Enca Haxhiun me këngën “Break Down”.

Shpërndaje në: