Donaldi edhe Beatrixi “martohen” në shtëpinë e Big Brother VIP, shkëmbejn përsëri puthje

Periskopi.com Showbiz

Sot Donaldi dhe Beatrixi kanë shkëmbyer puthjen e parë në shtëpinë e Big Brother VIP.

Tri ditë pasi deklaruan pëlqimin që kanë mes vete, dyshja tanimë janë puthur.

Përveç kësaj, Big Brother u ka organizuar atyre edhe një “dasmë”, ku Donaldi dhe Beatrixi janë dhëndri dhe nusja, derisa banorët kanë marrë rolin e familjarëve dhe shoqëruesve të çiftit.

Ata sërish kanë shkëmbyer puthej të zjarrët.