Donaldi flet për ndjesinë pasi fali namazin brenda shtëpisë së Big Brother

Periskopi.com Showbiz

Ai është pyetur nga moderatorja, Arbana Osmani.

Gjatë transmetimit live, ajo e ka pyetur se a është praktikues i fesë.

Donald Veshaj tha se ka fal namaz më parë ndoshta dy herë ndërsa në shtëpi u shtye nga Sabiani.

“Sabiani ishte ai i cili më ndihmoj sepse nuk është se i dija lutjet megjithatë u ndjeva shumë mirë”, tha Donaldi.

Ndërkohë, Arbana Osmani e vlerësoi këtë veprim të djemve në Big Brother duke shtuar se programi shfaq edhe tolerancën fetare.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.