Donaldi mesazh në xham nga Big Brother: Më nxirrni që këtu

Periskopi.com Showbiz

Donald Veshaj po vazhdon të jetë pjesë e “Big Brother Vip”, ku po përballet me situate të ndryshme.

Ai u deklarua se është ndarë më Bora Zemanin dhe se pëlqen me shumë konkurrenten aty brenda, Beatrix Ramosaj.

Por, edhe përkundër kësaj, Donaldi duket se ka nevojë të dal nga ajo shtëpi, e këtë e tha përmes një mesazhi në xham.

“Më nxirrni që këtu,”- shkroi ai mbi xham, e në këto komente edhe Beatrixi po i qëndronte pranë.