Donaldi tregon se a e do ende Bora Zemanin

Periskopi.com Showbiz

Pas një pauze katër vjeçare, reality-show, BigBrother u rikthye por tani në një format tjetër me personazhe të njohura ‘VIP’. Natën e parë u prezantuan 14 banorë, numër ky që mund të rritet apo zvogëlohet nga eliminimet apo hyrjet nga java në javë. Në natën e katërt të spektaklit të Big Brother Albania VIP është larguar banori i parë, Elhaid Cufi.

Së fundmi në një bisedë mes Donaldit, Fifit, Ilirit dhe Semit, u diskutua prapë lidhja e Donaldit me moderatoren, Bora Zemani.

Donaldi tregoj se me moderatoren kanë pasur shpeshherë mosmarrëveshje dhe ziheshin vazhdimisht. Ai u pyet nga këngëtarja, Fifi se kur do të dal nga shtëpia e “Big Brother” a do ta takoj Borën, ai u përgjigj duke thënë se nuk e di.

Fifi vazhdimit e provokoi duke i thënë se ti e do ende atë, teksa Donaldi u përgjigj me një “hmmm”.