Donis Avdijaj debuton me Hartberg

Periskopi.com Sporti

Lojtari kosovar, Donis Avdijaj do të bëjë sot debutimin e tij me skuadrën e re.

Në kuadër të Admiral Bundesliga, Avdijaj do të aktivizohet nga minuta e parë në ndeshjen që Hartberg e luan ndaj Wolfsberger AC, përcjell Periskopi.

Ndeshja mes Wolfsberger dhe Hartberg luhet me fillim nga ora 17:00.

Avdijaj do të jetë në fushën e blertë pas një kohe të gjatë. Më poshtë mund të shihni përbërjen e Hartberg. /Periskopi/

Shpërndaje në: