Dorëzohet këshilltari i Trumpit, na duhet mrekullia

Dorëzohet këshilltari i Trumpit, na duhet mrekullia

Siç tha ai, Trump mori një goditje të pabesueshme duke u kthyer në garë pas skandalit rreth komenteve të turpshme dhe skandaleve me femra, transmeton lajmi.net.

Ai gjithashtu vuri në dukje se “rrethi i ngushtë” Trumpit e ka këshilluar atë se është shumë e rëndësishme që të mbetet besnik ndaj interesave partiake. /Lajmi.net/

 

 

Shpërndaje në: