Drake futi salcë djegës në kondom pasi bëri seks, modelja shkoi e futi në vaginë pa e ditur

Periskopi.com Showbiz

Modelja e Instagramit po akuzon reperin Drake se hodhi salcë djegës në kondom për ta mbytur spermën, pasi dyshja bëri seks në hotel javë më parë.

Modelja pretendon se djali i vetëshpallur ‘Certified Lover Boy’ – i lindur Aubrey Drake Graham – shtoi një pako me salcë të nxehtë në një prezervativ të përdorur për të mbytur spermën e tij pasi kishin bërë seks.

Pasi hodhi prezervativin, ajo e nxori atë nga koshi dhe tentoi të mbarset brenda në banjë, duke mos kuptuar se çfarë përmbante.

Gruaja zbuloi akuzat në vlogun “Too Much Hot Tea” duke thënë se pasi bërtiti për shkak të ndjesisë së djegies, Champagne Papi – siç njihet në Instagram – vrapoi në tualet dhe pranoi se kishte derdhur salcë të nxehtë në prezervativ.

Edhe pse është një mënyrë e pazakontë për të parandaluar shtatzëninë, ylli kanadez është ankuar më parë se duhet të bëjë më shumë për të siguruar që femrat të mos mbledhin spermën e tij.

Drake në anën tjetër bëri një postim në Instagram duke adresuar thashethemet teksa shtoi: “Mund të kesh 15 minutat e tua të famës… Unë do t’i marr 23 orë e 45 minuta të tjera”.