Drenica-Gjilani: Publikohen formacionet zyrtare

Periskopi.com Sporti

Sot do të zhvillohet ndeshja e fundit e xhiros së katërt në Superligën e Kosovës në futboll.

Drenica do t’i bëj konak skuadrës së Gjilanit në stadiumin “Bajram Aliu” të Skenderajt.

Dy skuadrat deri më tani kanë mbledhur nga katër pikë dhe shpresojnë në rezultat pozitiv për të qenë sa më afër kreut të tabelës.

Ndeshja fillon në orën 15:00.

Drenica: Ymeri, Dushi, Zeqaj, Thaqi, Elshani, Hamiti, Dumani, Bejta, Lushtaku, Murati, Morina.

Gjilani: Koliçi, Frashëri, Rapa, Veliu, Ferreira, Hila, Musolli, Kurtaj, Progni, Kqiku, Hajdari.

Shpërndaje në: