Drita e publikon këtë moment pas dushit

Periskopi.com Showbiz

Siç duket ka vendosur që t’ua ngacmojë imagjinatën mashkullore meshkujve.

Drita Stublla ka hedhur një moment intim në Instastory

Ajo shihet se pozoi pasi që bëri dush.

Të paktën kështu shihet me flokët e lagura e me peshqir në e mbuluar.

E tillë, ajo dukej joshëse dhe e bukur.

Shpërndaje në: