Drogba ngriti të gjithë yjet e futbollit botëror në këmbë, kjo është arsyeja

Periskopi.com Sporti

Didier Drogba është prezantuesi zyrtar i ceremonisë së këtij viti në “Ballon d’Or”.

 

 

Ish sulmuesi i Bregud të Fildisht, me plot sharm dhe humor i ka bërë të qeshin shpeshherë yjet e futbollit që janë mbledhur në Paris.

Në një momenti ai bëri fotografi ‘selfie’ me Kylian Mbappen.

Drogba i kërkoi të gjithë mysafirëve të ngriheshin në këmbë sepse edhe ata u bënë pjesë e fotografisë.

Shpërndaje në: