Dua Lipa “elektrizon” Londrën, në koncert vetëm me sytjena (Foto)

Dua Lipa “elektrizon” Londrën, në koncert vetëm me sytjena (Foto)

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa po vazhdon të korr suksese në rrugën e saj për famë botërore.

Britanikja “Daily Mail”, ka shkruar se ajo të dielën ka dhuruar një shfaqje të nxehtë në “British Summertime Hyde Park”,

Ylli 21-vjeçar ka elektrizuar fansat, derisa në skenë është shfaqur me sytjena të verdhë, një këmishë të gjerë dhe poshtë veshje sportive.

Bukuroshja nga Prishtina i ka lënë pak vend imagjinatës, pasi sytjenat e saj gati ia nxorën në pah edhe thithkat.

Shpërndaje në: