Dua Lipa josh me dukjen, thekson linjat e formësuara trupore

Periskopi.com Showbiz

Këngëtarja me renome ndërkombëtare, Dua Lipa, së fundmi është duke e shijuar suksesin e këngën “Prisoner” me Miley Cyrus.

Ani pse pandemia coronavirus ka kufizuar mundësitë për koncerte, Dua duket se nuk e ka ndërmend të ndalet, shkruan Daily Mail.

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, ajo ka zgjedhur që të vë në pah linjat e formësuara trupore.

Bukuroshja brune është parë në dhomën e veshjes, teksa shihej me pantallona dhe një bluzë të thjeshtë.

Pozat provokuese artistja i ka marrë para pasqyrës, ndërsa flokët kishte zgjedhur t’i bëjë gërsheta.

Përndryshe, Lipa gjatë këtij viti ka qenë mjaft aktive në prurjet muzikore, që u pëlqyen në masë të madhe nga adhuruesit e muzikës së saj.

Shpërndaje në: